idwas
tech

رییس جمهور منتخب و کلید تدبیر و امید

نوشته شده توسط Mor SUN در . نوشته شده در سبک زندگی با طعم خورشید

۲۴ خرداد مصادف بود با تاریخ سازی دوباره ما ایرانیان. پهنه وسیع و دوست داشتنی ایران در شور و شوق شگفت انگیز مردمش برای خلق حماسه عظیم به خود افتخار کرد...

ما جوانان غیور ایران زمین در کنار بزرگانمان از هر دین و مذهب، از هر طایفه و قشری به پای صندوق‌های رای رفتیم و به ایرانمان، به خاک وطنمان به ارزش‌ها و باورهایمان رأی دادیم. ما قبل از آنکه بخواهیم به جهانیان اثبات کنیم ابتدا به خومان ثابت کردیم که برای ساختن دوباره ایران، برای دمیدن روح اعتدال و اخلاق در کالبد نیمه‌جان به‌جا مانده از فرهنگ پیشینیانمان دست همدلی و وحدت به سوی هم دراز کردیم. خوشا به حال ما که با هم و در کنار هم ۷۰ میلیون ایرانی شده‌ایم.

خوشبختانه در این انتخابات، همه نامزدها با برنامه‌های متنوع و با درنظرگرفتن دغدغه جوانان وارد صحنه شدند. مردانی که همگی از مراتب بالای علمی و اخلاقی سود می‌بردند. و چه زیبا که در بین آن‌ها یکی از نوابغ علمی ایران، دکتر عارف عزیز، از نوابغ مخابرات ایران و صاحب سبک در علم تئوری اطلاعات و کدینگ، تحصیل کرده دانشگاه استنفورد امریکا، مرام اخلاقی را به حد کمال رساند. رفتار دکتر عارف نمونه‌ای بود از رفتار مردانی که سال‌های سال با دغدغه پرورش جوانان ایرانی، بدون چشم‌داشت و در سکوت، والایی علم و معرفت را سرلوحه کار خود قرار دادند. باز هم به خود افتخار می‌کنیم که در ایرانی هستیم که افتخار شاگردی اینچنین مردانی برایمان محیا است تا در کنار حصول علم، اخلاق مداری و قانون گرایی جزیی تفکیک‌ناپذیر از شخصیت ما تبدیل ‌شود.

ما به نمایندگی از شما خوانندگان زومیت از رییس جمهور محترم خواستاریم تا به وعده‌های خود عمل کند. حال که ما با حضور در پای صندوق‌های رأی به دین خود عمل کردیم، انتظار داریم تا شما هم هر آنچه در توان دارید به‌کار گیرید تا برای آینده ما جوانان، ایرانی آباد رقم بزنید. ما انتظار نداریم که فقط تلاش کنید، ما از شما می‌خواهیم که تلاشتان را مدیریت کنید. ما مدیریت تدبیر و امید حقیقی را از شما خواستاریم. ما دولتی قوی، متخصص، با تجربه و معتدل می‌خواهیم و بس.

رییس جمهور عزیز ایران، روزی در همین سایت و در کنار خوانندگان مرثیه تلخی سراییدیم از رویای گیک ایرانی در تابوتی بر دستان نرخ دلار و چه حسرت‌ها خوردیم. از شما می‌خواهیم برای جوانان دوست‌داشتنی و باوفای وطنتان تلاش کنید تا حسرت را بر دل دشمنان ایران بگذارند نه آن‌که در حسرت به سوی دشمن چشم امید ببندند.

از شما می‌خواهیم که خیلی حواستان به ما باشد....Wink


ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

تولبار هات سان (به زودی..)

هات سان

تبلیغات

رسانه سرای هات سان

ویدئو

پیج رنک