idwas
tech

پائول میلر(paul miller) و درس عبرتی که از بی گجتی گرفت

نوشته شده توسط Mor SUN در . نوشته شده در سبک زندگی با طعم خورشید

tumblr m4ulzroolR1r3kmkso1 500

پائول میلر که نویسنده تکنولوژیه، تصمیم گرفت برای یک سال از اینترنت دل بکنه و ببینه تو این یک سال چه اتفاقی براش می افته! به هرحال، شاید از نظر ما یک سال امکان پذیر نباشه، اما ایشون تونسته این یک سال رو تحمل کنه و الان بعد از ۳۶۵ روز بی اینترنتی، اندوخته هاشو باما هم به اشتراک گذاشته که در ادامه میتونید بخونید :) “میگما مرد عمل میخوام D:...

حدود یکسال پیش، میلر فکر میکرد اینترنت خلاقیتشو گرفته و حتی روی روح و روانش هم تاثیر منفی گذاشته :

هدف من به عنوان یک نویسنده تکنولوژی، این بود که به صورت تجربی ببینم قطعی یک سال اینترنت چه اثراتی روی من میذاره ” میتونید متن کاملو در The Verge بخونید” من نمی خواستم انسان بهتری بشم، بلکه میخواستم به بقیه هم کمک کنم تا زندگی خودشونو بهتر کنن.

در روز ۳۰ آپریل ۲۰۱۲ ساعت ۱۱:۵۹ بعد از ظهر، میلر کابل اینترنت خودشو دراورد، وای فای رو قطع کرد و اسمارتفونشو با یه گوشی که بهتره حرفی در موردش نزنیم! عوض کرد. همه چیز خوب پیش میرفت که در آخر میلر به این نتیجه رسید که خیلیم داره اشتباه میکنه. این ۵ درس رو از آقای میلر داشته باشید:abc paul miller 2 jef 120719 wg 640x330

@اینترنت ایشونو از خلاقیت و نوآوری دور نکرده بود، این خودش بود که عامل عقب افتادگی و کم کاریش بود.

@کتابای کاغذی، هنوزم بهترین راه برای مطالعه و یاد گرفتن هستن و در این زمینه کاملا نیاز شمارو نسبت به اینترنت تامین میکنن. اما وجود خود اینترنت، انگیزه شمارو برای مطالعه این کتابها از بین میبره، حالا چه به اینترنت دسترسی داشته باشید چه نداشته باشید.

@گرفتن چندتا نامه کاغذی، مثل اینکه در موقعیتی قرار بگیرید که در یک روز، برای شما هزارتا ایمیل اومده.

@بدون اینترنت، پیدا کردن و ارتباط با بقیه واقعا سخته. اس ام اس زدن و استفاده از SnapChat و FaceTime راحت تر از اینکه برید خونه کسی.

@داشتن دوستای فیسبوکی، بهتر از هیچیه.

ارسال نظر


کد امنیتی
بارگزاری مجدد

تولبار هات سان (به زودی..)

هات سان

تبلیغات

رسانه سرای هات سان

ویدئو

پیج رنک